АМКУ програв майже всі суди у справі про картельну змову супермаркетів


АМКУ програв майже всі суди у справі про картельну змову супермаркетів

Антимонопольний комітет не зміг відстояти в судах свою позицію у справі щодо обвинувачення найбільших супермаркетів у картельній змові.

Про це повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв.

За його словами, суди в більшості своїх рішень підтримали позови рітейлерів, які були не згодні із рішенням АМКУ і опротестовували його.

“За більшістю справ суд ухвалив рішення на користь позивачів, тобто не на користь АМКУ. У більшості рішень було заявлено, що доведеність фактів недостатня для рішення АМКУ, ухваленого в квітні 2015 року за підсумками розслідування, яке проводилося в 2012-2014 роках”, – пояснив Терентьєв.

Антимонопольний комітет навесні 2015 року завершив розгляд справи про картельну змову між великими продуктовими торговими мережами і дослідницькою компанією “АСНільсен Юкрейн”, визнав відповідачів у цій справі винними.

Справа стосувалася таких операторів великих продовольчих мереж, як Fozzy Group, АТБ, Метро, ​​Ашан, Novus, Велика кишеня, Billa, Край, Фуршет, Еко-маркет.

Сукупний розмір накладеного штрафу становить 203,6 млн грн, або 0,1% їх обороту за 2014 рік.

За даними Держреєстру судових рішень, деякі відповідачі у цій справі пройшли суди всіх інстанцій і домоглися остаточного скасування рішення АМКУ в частині, що стосується їхніх компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
В Контексті Finance.ua
Опитування