Криптовалюту потрібно заборонити! - Колишній міністр фінансів Індії


Криптовалюту потрібно заборонити! - Колишній міністр фінансів Індії

Шактіканта Дас, ключова фігура міністерства фінансів Індії, виступив проти криптовалют, заявивши, що буде дуже складно їх регулювати.

Замість того, щоб шукати шляхи їх регулювання, він пропонує повністю заборонити криптовалюти: «Ви не можете увійти в кожну оселю, щоб перевірити всі транзакції, що відбуваються. Я вважаю, що це серйозна проблема, і використання криптовалют не можна допускати взагалі».

В кінці 2013 року Резервний банк Індії (RBI) опублікував прес-реліз, в якому рекомендував громадянам не вкладати кошти в криптовалюти. У релізі також були висвітлені «потенційні економічні, фінансові, операційні та юридичні ризики». Кілька років потому стрімке зростання криптовалютного ринку в листопаді 2017 року імовірно спонукало центральний банк випустити ще один подібний документ.

Дас є затятим противником криптовалют. Проте, перебуваючи на посаді Секретаря з економічних питань в квітні 2017 року, чиновник очолював комісію з підготовки нормативного регулювання цифрових активів.

Дас стверджує, що фіатні валюти суверенні, їх курс гарантований Центробанком. У той час як криптовалюта не підкріплені ніякими активами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua