У Міносвіти хочуть навчити студентів і вчених комерціалізувати свої ідеї


У Міносвіти хочуть навчити студентів і вчених комерціалізувати свої ідеї

У Міністерстві освіти хочуть розширити кількість бізнес-інкубаторів при вузах, щоб студенти і вчені мали можливість навчитися втілювати в бізнес результати своїх досліджень та ідеї, повідомляється на сайті МОН.

Для цього відомство підписало Меморандум про співпрацю та взаємодію з ГО “Платформа інноваційного партнерства” (YEP), яка вже реалізує проект в різних куточках України.

“Ми не розраховуємо, що з першого, другого чи третього набору отримаємо повноцінні стартапи, які зможуть комерціалізуватися. Наша мета на першому етапі – створити в університетському середовищі культуру підприємництва, закласти відповідне мислення у студентів. А за 2-3 роки ми хочемо запустити тренд. Якщо студент захоче створити стартап, він буде знати, де йому допоможуть пройти цей шлях – від ідеї та перших кроків у її реалізації”, – зазначив глава YEP Андрій Заїкін.

Меморандум також передбачає багато інших напрямків для співпраці між МОН та “Платформою інноваційного партнерства”. Це, наприклад, вдосконалення нормативної бази для розвитку стартапів у вузах і розв’язання проблем розвитку інноваційного підприємництва.

В даний час бізнес-інкубатори YEP працюють в 10 вузах в різних регіонах України. Зараз йде третій набір студентських стартапів, які будуть реалізовуватися до травня. Ще 10-15 університетів хочуть приєднатися до проекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Міносвіти
В Контексті Finance.ua
Опитування