Голова Bank of America отримує у 250 разів більше, ніж середній співробітник, GE - у 157 разів


Голова Bank of America отримує у 250 разів більше, ніж середній співробітник, GE - у 157 разів

Головний виконавчий директор Bank of America Corp. Брайан Мойніхен отримує в 250 разів більше, ніж співробітники банку в середньому, повідомляється у звітності.

У керівника General Electric Co. Джона Фланнері зарплата перевищує середній показник в 157 разів, у голови AT&T Inc. Рендалла Стівенсона – у 366 разів.

У цьому році компанії, акції яких торгуються на відкритому ринку, вперше повинні опублікувати дані про середню заробітну плату своїх працівників у доповнення до інформації про рівень доходів CEO, а також співвідношення між ними.

Bank of America став першим великим банком, який оприлюднив ці відомості у фінансовій звітності за 2017 рік. Середня зарплата у фінустанові склала в минулому році $87,115 тис. Б. Мойніхен отримав $23 млн, але при розрахунку відношення середніх виплат до зарплати CEO використовується інша методологія підрахунку його заробітку, відзначає The Wall Street Journal.

Головний операційний директор Bank of America Том Монтаг заробив $19 млн проти $17 млн у 2016 році, виплати іншим топ-менеджерам також були підвищені.

Водночас керівники GE в 2017 році вперше за 125-річну історію компанії не отримали бонуси на тлі скорочення дивідендів, звільнення співробітників і ретельного перегляду стратегії розвитку.

Дж. Фланнері обійняв посаду CEO 1 серпня з річною зарплатою в $2 млн. Він також отримає компенсаційний пакет в розмірі $9 млн за неповний рік роботи.

Середня зарплата в GE становила в минулому році $57,211 тис.

Голова AT&T Р. Стівенсон в 2017 році заробив $28,7 млн порівняно з $28,4 млн роком раніше. Середня зарплата в телекомунікаційній компанії становила $78,437 тис. При цьому з розрахунків були виключені близько 13 тис. з 33 тис. співробітників, які працюють за кордоном.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування