Найбільший південнокорейський сервіс бронювання готелів буде приймати криптовалюти


Найбільший південнокорейський сервіс бронювання готелів буде приймати криптовалюти

Партнерство з Bithumb, швидше за все, дозволить Yeogi Eottae інтегрувати всі криптовалюти, представлені на платформі, включаючи Bitcoin, Ethereum, Litecoin, EOS, Bitcoin Cash, Ripple та інші.

Прес-секретар Bithumb заявив, що партнерство з Yeogi Eottae дозволить Південній Кореї наслідувати тенденцій, встановлені Японією і США, у прийнятті криптовалют як способу оплати і засобу обміну. Також він підкреслив, що підприємства в Південній Кореї намагаються зробити транзакції з криптовалютами такими ж простими, як і готівкові платежі:

«Завдяки формуванню стратегічного партнерства між Bithumb і найбільшою в країні платформою бронювання готелів Yeogi Eottae Південна Корея зможе піти за глобальною тенденцією використання криптовалют як засобу оплати. Bithumb і Yeogi Eottae обговорюють способи ефективної обробки криптовалютних транзакцій, з метою надання гарантій щодо того, що витрачати криптовалюту так само просто, як витрачати паперові гроші».

Крім Yeogi Eottae, Bithumb співпрацює з іншим великим рітейлером в Південній Кореї WeMakePrice – провідною платформою в сфері електронної комерції в країні. Ці співробітництва призведуть до різкого збільшення використання криптовалют на південнокорейському ринку.

Попит на криптовалюти в Південній Кореї очікувано впав після того, як у січні відбулася велика корекція ринку. Вплинуло і падіння цін у лютому і березні.

Але криптовалюти в Південній Кореї вже вторглися в мейнстрім, і майже кожен споживач у країні знає про них, особливо про біткойн. Така висока обізнаність про криптовалюти ринку дає унікальну можливість для швидкого зростання в регіоні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування