У Windows 10 поліпшать роботу з налаштуваннями конфіденційності


У Windows 10 поліпшать роботу з налаштуваннями конфіденційності

Корпорація Microsoft випустила нову тестову збірку ОС Windows 10 для учасників програми Windows Insiders, в якій впроваджені зміни в налаштування приватності ОС. І хоча більшість параметрів конфіденційності обмежуються одним екраном з декількома параметрами, Microsoft тестує нові можливості забезпечення безпеки.

Раніше висловлювали побоювання, що в операційній системі Windows 10 є вбудований кейлогер, оскільки ОС використовує дані введення для поліпшення роботи функції автозаповнення, підказки наступного імовірного слова і корекції орфографії.

Наступне оновлення Windows 10 додасть окремий екран, що дозволяє поліпшити розпізнавання рукописного і друкованого тексту, а також він дозволить користувачам відмовитися від передачі в Microsoft даних про рукописне і друковане введення інформації.

Microsoft також тестує ідею надання користувачам Windows 10 семи окремих екранів для всіх елементів управління налаштуваннями конфіденційності в операційній системі. При цьому компанія очікує відгуків від учасників програми Windows Insiders, щоб знайти оптимальний баланс між занадто великою кількістю екранів і достатнім розумінням різних опції.

Зміни в налаштуваннях конфіденційності будуть представлені разом з окремим інструментом Windows Diagnostic Data Viewer, який дозволить побачити, які дані відправляються операційною системою на сервери Microsoft.

Компанія збирає велику кількість даних про користувачів Windows 10 з метою поліпшити роботу операційної системи. Тепер за допомогою Windows Diagnostic Data Viewer користувачі зможуть розшифрувати і переглянути зібрані і передані дані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування