У Daimler бачать майбутнє в збільшенні в батареях вмісту нікелю


У Daimler бачать майбутнє в збільшенні в батареях вмісту нікелю

Автомобільна промисловість надалі перейде на випуск батарей з більшим вмістом нікелю для електричних автомобілів, заявив Ола Каелленіус (Ola Kaellenius), член правління автомобільної компанії Daimler, відповідальний за дослідження і розробки.

Високі ціни на кобальт змушують виробників шукати шляхи зміни конструкції батарей, що використовуються в електричних автомобілях, з метою зменшення вмісту кобальту, замінивши його нікелем.

Більше половини запасів кобальту, який щороку видобувають у світі, надходить з Демократичної Республіки Конго. За останні кілька років ціна на кобальт зросла більш ніж утричі. І здебільшого це пов’язано з ростом популярності електромобілів. В акумуляторній батареї електромобіля є від 8 до 12 кг кобальту.

Експерти побоюються, що в подальшому кобальт може стати дефіцитом, що негативно вплине на розширення виробництва електромобілів. Хоча практично всі великі автомобільні компанії планують збільшити випуск електричного транспорту.

Перехід на використання в батареях нікелю справді дозволить розв’язати цю проблему. Запасів нікелю в світі набагато більше – близько 300 млн т, в той час як запаси кобальту оцінюються в 7 млн ​​т. До того ж видобуток нікелю не обмежений одним регіоном.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування