Cisco і Teradata допоможуть містам стати «розумнішими»


Cisco і Teradata допоможуть містам стати «розумнішими»

Компанії Cisco і Teradata оголосили про укладення угоди про співпрацю, в рамках якої планується створення комплексного рішення для інтелектуальних міст.

Повідомляється, що система об’єднає платформу Інтернету речей (IoT) Cisco Kinetic for Cities і аналітичну платформу Teradata Analytics Platform. Рішення дозволить мегаполісам стати «розумнішими» і розширити мережеві можливості завдяки використанню засобів обміну інтегрованими даними.

Платформа Cisco Kinetic for Cities дозволить збирати, об’єднувати і стандартизувати інформацію з різнорідних і розрізнених міських джерел, включаючи дані про дорожній рух, освітлення і парковки. Ці відомості будуть об’єднуватися з іншою наявною в місті інформацією, наприклад, даними з платіжних систем, даними про настрої серед населення і даними з аналітичних систем.

Після цього платформа Teradata зможе виконати обробку всієї інформації за допомогою інструментів розпорядчої та прогнозної аналітики, а також створити прості для розуміння візуалізації для того, щоб керівництво міста змогло прийняти більш грамотні і зважені рішення.

Нове комплексне рішення в числі іншого допоможе автоматично виявляти випадки порушення безпеки і створювати оповіщення, локалізувати затори в дорожньому русі, оптимізувати роботу світлофорів для зниження транспортних заторів та ін.

Впровадження платформи, як очікується, дозволить сучасним мегаполісам підвищити рівень безпеки і якість життя громадян. Крім того, у міст з’являться нові джерела доходу завдяки підвищенню ефективності використання енергії, збору і утилізації відходів та ін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування