Глобальні продажі напівпровідників у січні зросли на 23%, до рекорду для цього місяця


Глобальні продажі напівпровідників у січні зросли на 23%, до рекорду для цього місяця

Світові продажі напівпровідників у січні 2018 року збільшилися на 22,7% відносно того ж місяця роком раніше, повідомляється в прес-релізі Асоціації напівпровідникової промисловості (Semiconductor Industry Association, SIA).

Реалізація чіпів по всьому світу склала $37,6 млрд, що є рекордним рівнем для першого місяця року, в порівнянні з $30,6 млрд в січні 2017 року.

Відносно грудня 2017 року показник знизився на 1% (з $38 млрд), що відображає нормальні сезонні тренди, відзначають в SIA.

Як повідомлялося, за підсумками минулого року світові продажі напівпровідників збільшилися на 21,6% і досягли історичного максимуму в $412,2 млрд.

“Після стрибка продажів до рекордного рівня в 2017 році, початок 2018 року став для галузі багатообіцяючим: продажі напівпровідників зросли 18-й місяць поспіль в річному вираженні і досягли рекорду для січня”, – зазначає президент і головний виконавчий директор SIA Джон Ньюфер, слова якого наводяться в повідомленні.

“Всі основні регіональні ринки продемонстрували темпи підйому, що виражаються двозначними числами в процентному вираженні в порівнянні з січнем минулого року, і лідером став регіон, який об’єднує Північну і Південну Америку, де зростання продажів мікропроцесорів склало більш ніж 40%”, – заявив Дж.Ньюфер.

Продажі в Північній і Південній Америці підвищилися на 40,6% в річному вираженні, в Європі – на 19,9%, в Китаї – на 18,3%, в Японії – на 15,1%, в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) та інших регіонах – на 18,6%.

Реалізація напівпровідників відносно грудня збільшилася на 0,9% в Європі, була стабільною в Китаї, однак знизилася на 1% в Японії, на 3,6% в Північній і Південній Америці і на 0,6% – в АТР та інших регіонах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування