Зі святом: НАЗК нагадує чиновницям про необхідність декларування подарунків вартістю понад 8,8 тис. грн


Зі святом: НАЗК нагадує чиновницям про необхідність декларування подарунків вартістю понад 8,8 тис. грн

У Національному агентстві з запобігання корупції (НАЗК) напередодні Міжнародного жіночого дня нагадують суб’єктам декларування майна та доходів про необхідність декларувати цінні подарунки.

“Дорогі жінки, Національне агентство вітає Вас з прийдешнім святом весни і краси і нагадує: якщо Ваш коханий подарує Вам золоту каблучку, вартість якої перевищує 8 810 грн, не забудьте вказати її в декларації за 2018 рік у розділі: “Доходи, в тому числі подарунки”, – повідомляється на сторінці НАЗК в соцмережі Facebook в понеділок.

“Якщо Вам пощастило ще більше і ваш новий перстень виблискує діамантом вартістю понад 88 100 грн, дозвольте нам порадіти за Вас – повідомте НАЗК про суттєві зміни у Вашому майновому стані до 18 березня. Якщо ж справи у Вашого чоловіка в минулому році йшли набагато краще, ніж у країни в цілому, і він подарував Вам цілий ювелірний гарнітур, вартість якого перевищує 176 200 грн, не забудьте також похвалитися ним в наступному році і в розділі декларації “Цінне рухоме майно”, – додали в Нацагентстві.

При цьому в НАЗК побажали жінкам-суб’єктам декларування отримати до свята дорогі подарунки, “особливо – дорогі серцю”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування