Банки Credit Suisse і ING здійснили перший блокчейн-переказ цінних паперів на $30 млн


Банки Credit Suisse і ING здійснили перший блокчейн-переказ цінних паперів на $30 млн

Один з найбільших швейцарських фінансових конгломератів Credit Suisse і голландський банк ING оголосили про успішний переказ цінних паперів на суму в €25 млн ($30 млн) за допомогою технології розподіленого реєстру.

Як йдеться у повідомленні, Credit Suisse здійснив операцію з обміну цінними паперами з ING на платформі, розробленій спільними зусиллями фірми з управління фінансами HQLAX і блокчейн-консорціуму R3.

За словами представників Credit Suisse, додаток, розроблений на основі розподіленої платформи R3 Corda, дозволяє банківським групам передавати одна одній права власності на цінні папери голландського і німецького урядів більш ефективно, ніж дозволяють традиційні системи.

«Успіх першої транзакції свідчить про потенціал технології блокчейн для створення більш ефективного, прозорого і ліквідного ринку», — зазначив керівник відділу стягнень та оптимізації Credit Suisse Securities Ромейн Дюма.

За словами голови блокчейн-розробок ING Херве Франкоса, в даний час нова технологія знаходиться в стадії тестування, а реліз заплановано на кінець року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування