З 1 березня столичних споживачів електроенергії починає обслуговувати нова компанія


З 1 березня столичних споживачів електроенергії починає обслуговувати нова компанія

ПАТ «Київенерго» передало функції з розподілу та постачання електроенергії АТ «ДТЕК Київські Електромережі». Нова компанія починає обслуговувати споживачів електричної енергії Києва з 1 березня 2018 року. Зміна постачальника жодним чином не вплине на порядок і вартість надання послуг клієнтам ПАТ «Київенерго». Про це повідомляє прес-служба «Київенерго».

ЗАТ «ДТЕК Київські Електромережі» буде надавати послуги за раніше укладеними договорами з ПАТ «Київенерго», тому киянам не потрібно укладати нові договори на електропостачання. До листопада 2018 року «ДТЕК Київські Електромережі» буде поєднувати розподіл і постачання електроенергії. Згодом, у встановлені законом терміни, додатково відбудеться відділення функції постачання.

«Київенерго» назвали найбільшим боржником за газ у 2017 році.

Інформаційно-консультативні послуги клієнтам продовжують надавати центри обслуговування ПАТ «Київенерго» і контакт-центр 15-88. Оплату послуг як і раніше можна здійснювати через особистий кабінет на сайті «Київенерго», мобільні додатки, відділення банків та «Укрпошти», а також електронні платіжні системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua