"Метінвест" має намір залучити до $8 млрд або домовитися про рефінансування на цю суму


"Метінвест" має намір залучити до $8 млрд або домовитися про рефінансування на цю суму

Гірничо-металургійна група “Метінвест” проводить на своїх основних підприємствах позачергові збори акціонерів з однотипними порядками денними, в яких значаться питання про попередню згоду на укладення великих угод з метою залучення материнською компанією Metinvest B. V. (Нідерланди) до $8 млрд.

Згідно з наявними в розпорядженні агентства “Інтерфакс-Україна” оголошеннями, проектами рішень, відповідні позачергові збори на ПАТ “Маріупольський металургійний комбінат (ММК) ім.Ілліча” відбудуться 20 березня поточного року, на “Азовсталі” і Авдіївському КХЗ – 19 березня, на Центральному ГЗК – 15 березня, на Північному ГЗК – 16 березня, Інгулецькому ГЗК – 14 березня поточного року.

Акціонерам ГЗК і меткомбінатів пропонується попередньо схвалити укладення значних правочинів протягом року, зокрема, кредитних договорів, випусків облігацій та інших фінансових операцій під отримання фінансування (або рефінансування) материнською компанією Metinvest B. V. (Нідерланди) сумарно не більше $8 млрд, при цьому кожен окремий договір не повинен перевищувати $2,5 млрд.

У свою чергу загальна гранична сума на укладення договорів на АКХЗ обмежена $6,5 млрд.

У разі схвалення акціонерами здійснення таких фінансових транзакцій генеральним директорам доручається здійснити укладення відповідних договорів.

За неофіційною інформацією, деякі топ-менеджери не згодні взяти на себе відповідальність з укладення таких транзакцій. Зокрема, за неофіційною інформацією, це стало причиною добровільної відставки з посади генерального директора Північного ГЗК Павла Тимошенка – відповідне рішення про зміну керівника ухвалила наглядова рада 19 лютого 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua