На МКС відправлять літаючого робота


На МКС відправлять літаючого робота

На Міжнародну космічну станцію відправлять робота з штучним інтелектом Watson від IBM. Це буде Crew Interactive Mobile Companion (Інтерактивний мобільний помічник для команди). Або скорочено CIMON.

CIMON розміром з медицинбол і важить близько 5 кг. Він зроблений з пластику та металу і створений виключно за допомогою 3D друку. Вперше CIMON був задуманий в серпні 2016 року. Компанія Airbus працювала з німецьким астронавтом Александром Герстом, який тренував CIMON розпізнавати свій голос.

Після завершення тестування Герст візьме ШІ з собою в космос, де той допоможе йому в трьох дослідах: експериментуватиме з кристалами, астронавт і ШІ будуть разом складати кубик Рубіка, а також проводити складний медичний експеримент, в ході якого CIMON буде виконувати роль літаючої камери.

У своїй першій подорожі в космос у CIMON буде лише кілька характеристик, але розробники сподіваються, що в майбутньому літаючий ШІ зможе скласти компанію астронавтам під час експедицій в глибокий космос і стати їм вірним помічником. Перший запуск CIMON на МКС може відбутися вже в наступному місяці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування