Viber представив «спільноти» до мільярда учасників, які можна буде монетизувати


Viber представив «спільноти» до мільярда учасників, які можна буде монетизувати

Viber запустив нову функцію — «спільноти». Це чат-простір, в якому одночасно можуть спілкуватися і обмінюватися контентом до 1 мільярда користувачів. У компанії відзначають, що це унікальна функція — в інших месенджерах кількість учасників груп, як правило, обмежується сотнями або тисячами.

На відміну від чатів, в спільнотах нові учасники, приєднавшись, відразу отримають доступ до повної історії спільноти. Також у спільнотах відображаються тільки імена користувачів, номери телефонів та інша особиста інформація приховані від інших учасників.

Адміністратори спільнот отримають можливість модерації та управління чат-просторами. Крім того, власники спільнот зможуть отримувати прибуток, розвиваючи їх. Поки що в компанії не повідомляють, про що конкретно йде мова і як буде відбуватися монетизація.

Суперадміністратори спільнот повністю контролюють діяльність інших користувачів спільнот: можуть додавати нових учасників, надавати їм статус адміністратора або суперадміністратора, блокувати користувачів за некоректний контент, давати дозвіл на участь в обговореннях і право запрошувати нових учасників. Для просування своєї спільноти модератори зможуть зробити її загальнодоступною, активувавши можливість переходу за посиланням, або в будь-який момент відключити цю опцію.

Суперадміністратори зможуть призначати адміністраторів для допомоги в модерації спільнот з правом видалення одного або всіх повідомлень, відправлених тим чи іншим учасником, а також з правом закріплення обговорюваних повідомлень. Адмінам буде надана можливість розвивати спільноту, додаючи нових учасників і, за необхідності, виключати з неї користувачів.

Бета-тестерами нової функції від Viber стали французький футбольний клуб Olympique de Marseille, компанія Minute Media, що спеціалізується на створенні та розповсюдженні спортивного контенту, і служба цифрового контенту OverDrive.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua