Персонал Радабанк у вихідні на роботі?!


Персонал Радабанк у вихідні на роботі?!

“Робочі вихідні? Ні! Не робочі! А чудові вихідні в колі колег та однодумців!” – так вирішили співробітники Радабанк та влаштували дводенний тренінг-семінар з продажів.

Компетентний персонал є рушійною силою будь-якої компанії на шляху до досягнення стратегічних цілей. Серце компанії – перш за все люди. Так, ця істина знайома кожному, але саморозвитку працівників приділяють увагу далеко не всі. Акціонери Радабанк уважно та чуйно ставляться до колективу банку, саме тому 24-25 лютого на базі Дніпра стартувало всеукраїнське навчання всієї мережі відділень з виїздом ТОП-менеджерів банку в регіони. Два дні ми дивилися на продажі “очима” Клієнта, шукали нові фішки в комунікації та завдяки рольовим іграм могли подивитися на себе з боку.

В першу групу учасників увійшли співробітники відділень міст Дніпро, Запоріжжя, Новомосковськ, Кривий Ріг, Харків. А попереду ще виїзні навчальні заходи відділень Західної частини України (місце проведення – Тернопіль) та Центральної частини (місце проведення – Київ).

Дякуємо керівникам бізнес-напрямків Гарбузюк Валентині, Острініній Олені, Лаврушину Дмитру за ваш досвід і внесок в навчання великої родини Радабанк!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Радабанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua