В uTorrent знайшли уразливість, яка дозволяє сайтам отримувати контроль над ПК


В uTorrent знайшли уразливість, яка дозволяє сайтам отримувати контроль над ПК

Дослідники Google Project Zero виявили у одного з найпопулярніших торрент-додатків uTorrent уразливості, які дозволяють шахраям отримувати доступ до завантажених файлів, історії завантажень, а також виконувати дії на комп’ютері жертви. Про це повідомляє ArsTechnica.

Уразливості були знайдені в десктопній програмі uTorrent для Windows і в додатку uTorrent Web. Згідно зі звітом Project Zero, сайти можуть контролювати ключові функції обох клієнтів, отримувати доступ до завантажуваних файлів і історії завантажень. Найбільша загроза полягає в тому, що за допомогою цих вразливостей сайти можуть завантажувати шкідливий код в папку автозавантажень, після чого він автоматично запуститься з наступним включенням ПК.

У компанії-виробнику додатка BitTorrent зазначають, що протягом декількох днів клієнти отримають оновлення, які виправлять помилки. Оновлені версії вже можна скачати самостійно – як для десктопного uTorrent (після переходу за посиланням відразу почнеться скачування), так і для uTorrent Web.

ArsTechnica зазначає, що до оновлення клієнтів користувачам варто призупинити їх використання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua