Співробітник Радабанк - учасник проекту #досягнимети в Дніпрі


Співробітник Радабанк - учасник проекту #досягнимети в Дніпрі

Вчора 18.02 відбувся запуск найгучнішого спортивного проекту в Дніпрі «Досягни мети-2». Проект має на меті розповісти широкому загалу про здоровий спосіб життя, правильне харчування та спорт у повсякденному житті. Співробітник нашого банку – Андрій Кириченко став одним з найяскравіших учасників цього проекту. Андрій прийшов в проект з метою змінити своє життя в правильному напрямку, відмовитися від шкідливих звичок і своїм прикладом довести, що навіть при напруженому графіку роботи можна правильно харчуватися та приділяти час фізичним навантаженням.

Протягом місяця Андрій, з іншими учасниками проекту, буде відвідувати тренажерний зал, займатися кардіо- та силовими навантаженнями, йогою, сквошем, аквааеробікою – все під пильною увагою тренерів спортивного комплексу HUMAN, правильно харчуватися з дієтологом Right Food і спілкуватися з психологом Анжелікою Кутовою.

Ми раді, що Андрій з ентузіазмом почав втілювати в життя свій план з побудови нового ідеального життя. Та всім банком підтримуємо його в цій важливій та корисній справі. Слідкуйте за досягненнями Андрія разом з нами! #досягниметиРАДАБАНК

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Радабанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua