В Японії створять єдиний орган регулювання крипторинку


В Японії створять єдиний орган регулювання крипторинку

Дві японські криптовалютні організації – Japan Blockchain Association і Japan Cryptocurrency Business Association об’єднаються, щоб захистити інвесторів від шахрайства.

Про це пише CNBS.

Як правило, більшість країн приймає рішення про обмеження обміну криптовалютою, (як от Південна Корея, Китай, Індія) через шахрайство. В Японії, навпаки, шукають компромісне рішення, щоб зберегти ринок і убезпечити інвесторів.

Japan Blockchain Association і Japan Cryptocurrency Business Association – дві провідні організації японської криптовалютної індустрії – планують об’єднатися в квітні, щоб сформувати саморегулюючий орган для захисту інвесторів.

Читайте также: Фінрегулятор Швейцарії підтримує розвиток ринку ICO

Об’єднана організація може призначити керівників двох існуючих асоціацій в якості голови та його заступника, сказали джерела, які побажали залишитися анонімними, оскільки не були уповноважені робити заяви в засобах масової інформації.

Однак Japan Cryptocurrency Business Association офіційно заявила, що рішення поки не прийнято. Представники Japan Blockchain Association не коментували інформацію.

Минулого місяця хакери вкрали близько $ 530 млн на токійській біржі Coincheck. Це стало найбільшим шахрайством за всю історію криптовалюти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua