Олександр Янукович подасть у суд на екс-депутата Держдуми РФ Пономарьова


Олександр Янукович подасть у суд на екс-депутата Держдуми РФ Пономарьова

Свідок у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича – екс-депутат Державної Думи РФ Ілля Пономарьов – на засіданні Оболонського райсуду Києва, як ствержують адвокати самого Януковича, дав неправдиві свідчення.

“14 лютого 2018 року під час допиту в Оболонському районному суді Києва свідок екс-депутат Державної Думи РФ І.Пономарьов під присягою дав неправдиві свідчення. Серед іншого, відвертою брехнею є заява І.Пономарьова про те, що нібито в 2013 році Олександр Янукович вів переговори з керівництвом РФ про продаж українських облігацій зовнішньої позики та після цього нібито отримав $1 млрд в якості підкупу за відмову президента України В.Януковича підписати Угоду про Асоціацію з ЄС”, – написав прес-секретар О.Януковича Юрій Кірасир н сторінці в “Фейсбук”.

Читайте також: Син Януковича заробив $1 млрд на боргу України перед Росією – екс-депутат Держдуми

Він висловив припущення, що такі свідчення свідок І.Пономарьов дав “за завданням Генеральної прокуратури України в якості “плати” за можливість перебування і сприяння з боку влади у веденні бізнесу в Україні”.

“З метою підтвердження брехливості свідчень І.Пономарьова і притягнення його до кримінальної відповідальності за завідомо неправдиві свідчення найближчим часом адвокатами Олександра Януковича буде ініційовано подачу позову про захист честі і гідності, а також подано заяву про вчинення кримінального злочину”, – повідомив про плани Ю.Кірасір.

Раніше в середу під час надання свідчень в Оболонському райсуді Києва у справі про держзраду екс-президента В.Януковича екс-депутат Держдуми РФ І.Пономарьов сказав, що головним переговірником при досягненні домовленостей про надання Російською Федерацією Україні позики у розмірі $3 млрд в грудні 2013 року був Олександр Янукович.

“До вересня 2013 року було вироблено “нестандартну” схему надання Україні фінансової допомоги, пов’язану з державними облігаціями України. Росія взяла на себе зобов’язання купити певну кількість державних облігацій України, перший транш був запланований на 3 млрд доларів, а в цілому обсяг фінансування мав скласти 15 млрд доларів”, – вказав він.

Екс-депутат Держдуми стверджував, що представникам української еліти було запропоновано на вторинному ринку провести скупку цих облігацій, щоб “після оголошення купівлі Росією облігацій вони підлетіли в ціні, і у цих людей утворився б власний прибуток”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua