В Україні створять штаби, які контролюватимуть стягнення аліментних боргів


В Україні створять штаби, які контролюватимуть стягнення аліментних боргів

В Україні створять центральний і регіональний штаби, яким доручать контролювати роботу державних виконавців у частині стягнення аліментних боргів. Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр.

Разом з тим вже зараз у Київській та Запорізькій областях розпочали роботу мобільні групи контролерів, які будуть роз’їжджати українськими містами і інспектувати якість роботи виконавчої служби в частині «вибивання» боргів з горе-батьків. За словами чиновника, до кінця лютого ревізори повинні проінспектувати всі регіони країни. У майбутньому такі вилазки служба буде здійснювати регулярно.

Щоправда, контролювати мобільні групи будуть не самих боржників, а органи виконавчої служби. Щоб вони якісно виконували свою роботу. У повідомленні наголошується, що інспектори також будуть проводити роз’яснювальну роботу — розтлумачувати на місцях, як саме працює новий закон, який посилює заходи впливу на неплатників аліментів.

Заступник міністра очікує, що ці заходи дозволять істотно поліпшити ситуацію з ухиленням від сплати аліментів в Україні.

«Ми зобов’язані використовувати всі можливі інструменти і докласти максимум зусиль, щоб змусити несумлінних боржників виконувати свої зобов’язання перед власними дітьми. Для того, щоб контролювати процес виконання таких рішень і допомагати виконавцям на місцях і створюються регіональні штаби та мобільні групи», — зазначив Сергій Шкляр.

Довідка Finance.ua

  • З 6 лютого 2018 року в Україні істотно посилили тиск на злісних неплатників аліментів та запустили відкритий реєстр боржників.
  • Ухильникам повинні забороняти виїжджати за кордон, позбавляти права керувати транспортними засобами, а також відправляти їх на суспільно корисні роботи, дохід від яких буде направлятися на погашення боргу за аліментами.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua