ДФС ліквідувала конвертаційний центр з оборотом 300 млн гривень в Дніпрі


ДФС ліквідувала конвертаційний центр з оборотом 300 млн гривень в Дніпрі

Співробітники Державної фіскальної служби (ДФС) спільно з Національною поліцією і прокуратурою ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр з оборотом понад 300 млн гривень в Дніпрі.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

Співробітники податкової міліції ДФС в Дніпропетровській області спільно з Нацполіцією і прокуратурою ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр, який “спеціалізувався” на операціях з металобрухтом.

Для ведення незаконної діяльності зловмисники протягом 2017-2018 років зареєстрували і придбали низку транзитних і фіктивних підприємств, нарощували обсяги реалізації за рахунок операцій з металобрухтом, не оподатковуваних ПДВ, без фактичного придбання металобрухту.

На їх розрахункові рахунки клієнти конвертцентру перераховували безготівкові грошові кошти без відображення в податковому і бухгалтерському обліку, які в подальшому переводилися в готівку нібито для закупівлі металобрухту і передавались замовникам послуг, за винятком винагороди в сумі 3-12% (залежно від комплексу послуг).

При цьому при настанні терміну подання декларації з податку на прибуток, підконтрольні підприємства перереєстровували в інші регіони і починали процедуру ліквідації.

За результатами обшуків, проведених в 7 офісах конверцентру та 10 житлових приміщеннях, вилучено 7 печаток підприємств, 5 відбитків печаток, комп’ютерну техніку та мобільні телефони, пістолет без дозвільних документів і 4 гумові кулі, грошові кошти в національній та іноземній валюті в еквіваленті майже 2,4 млн гривень, чорнові записи та фінансово-господарські документи.

Крім того, накладено арешт на 77 поточних рахунків підконтрольних компаній, відкритих у 11 банківських установах, де заблоковано близько 1,5 млн гривень.

Тривають слідчі дії.

Раніше правоохоронці ліквідували конвертаційний центр з оборотом 120 млн гривень у Києві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
В Контексті Finance.ua
Опитування