В ЄСПЛ заявили, що Україна не має можливості виплачувати пенсії в ОРДЛО


В ЄСПЛ заявили, що Україна не має можливості виплачувати пенсії в ОРДЛО

Заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов написав у Facebook, що Європейський суд з прав людини підтвердив відсутність можливості виплачувати українські пенсії в ОРДЛО.

«ЄСПЛ підтвердив, що Україна зробила все можливе для забезпечення соціальними виплатами жителів окупованого Донбасу. Через конфлікт ми фізично не можемо платити пенсії на тимчасово неконтрольованій частині Донбасу, і це не є порушенням конвенції», — написав він.

Заступник начальника відділу представництва держави в кримінальних справах секретаріату урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ Маргарита Сокоренко написала в Facebook, що, як зазначив ЄСПЛ, враховуючи тривалий конфлікт, Україна позбавлена можливостей забезпечити належне функціонування судів.

За її словами, ЄСПЛ відхилив скарги як неприйнятні, оскільки заявники, які мешкають на неконтрольованій території і мають можливість виїхати і виїжджають на підконтрольну територію, не зверталися до національних органів.

Крім того, ЄСПЛ підтвердив висновки в іншій виграшній для України справі «Хлебик проти України», ще раз підкресливши, що уряд України не може забезпечити функціонування судів на окупованій території і вжив усіх можливих заходів для ефективного функціонування судової системи в умовах конфлікту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування