Кінець Wi-Fi у метро. Київ розірвав договір про будівництво інтернету в підземці


Кінець Wi-Fi у метро. Київ розірвав договір про будівництво інтернету в підземці

З 1 лютого 2018 року Київська міська державна адміністрація (КМДА) розірвала угоду з компанією Mosquito Mobile, яка виграла тендер на будівництво мережі Wi-Fi в Київському метрополітені в 2014 році.

Про це йдеться в оголошенні КМДА в газеті Хрещатик, передає агентство Інтерфакс-Україна.

“Відповідно до рішення 19 грудня 2017 року постійно діючої конкурсної комісії з залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури Києва… з 1 лютого 2018 року фактично припинений інвестиційний договір від 2 грудня 2014 року Про будівництво WiFi-мережі в Київському метрополітені…” – йдеться в оголошенні.

Зазначений договір був укладений між Київським метрополітеном, компанією Москіто Мобайл і департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу КМДА.

Довідка Finance.ua:

  • У грудні 2014 року КМДА і Фідомобайл – Mosquito Mobile підписали договір про будівництво мережі WiFi в Київському метрополітені.
  • Восени 2017 року стало відомо, що проект з будівництва мережі швидкісного Wi-Fi в київському метро заморожений.
  • Причиною стало те, що акціонер припинив фінансування. Власник Mosquito – Олександр Адарич, співвласник визнаного неплатоспроможним Фідобанку.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування