320
Костянтин Паршин: модернізація ЗСУ - це постійний процес
— Казна та Політика
Фахівці «Центру підготовки «PATRIOT» брали участь у всіх робочих групах з питань реформування збройних сил силового блоку в 2017 році. Заходи були організовані Міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних сил України.
Про це заявив засновник центру Костянтин Паршин.
За його словами, під час роботи були вироблені основні аспекти реформ, які пізніше закріпили в «дорожній карті», узгодженій з офісом НАТО в Україні.
«Перше – це реорганізація штатної структури, впровадження нової системи управління, системи паралельного ухвалення рішень. Вона передбачає повну зміну штатної структури керівної ланки для впровадження процедури паралельного ухвалення рішень. Відповідно відбувається зміна в інших структурах, які підпорядковані Генеральному штабу. Далі йдуть питання забезпечення зв’язку, логістики та озброєння. Зараз ми бачимо, що є бажання отримати нові системи зв’язку, нові системи озброєння, управління вогнем – це те, що необхідно сьогодні, але насамперед важлива зміна структури управління», – говорить засновник «Центру підготовки «PATRIOT» Костянтин Паршин.
Костянтин Паршин вважає, що реформа силового блоку повинна починатися з реформи Збройних сил України. І від того, як буде побудований цей процес і який буде зроблено акцент, будуть залежати інші силові структури, які входять до сил оборони держави.
«Збройні сили завжди більш інертні, тому що це велика структура, але, менш із тим, за тим планом, який був встановлений, вони все ж таки рухаються. Потрібно розуміти, що слово «реформа» тут застосовується не зовсім в класичному сенсі. Насправді сенс такий: потрібно змінити, удосконалити і постійно розвивати збройні сили. Тому цей процес розпочато, а кінця у нього немає, тому що скільки буде жити ця структура, стільки потрібно буде постійно брати новий досвід, впроваджувати нові програми, вивчати нові системи управління, удосконалювати їх. Потрібно думати про те і готувати людей до того, що процес поліпшення, удосконалення, модернізації – це постійний процес, в якому повинні жити всі ті люди, які приходять в Міністерство оборони будувати кар’єру», – зазначає Костянтин Паршин.
Крім цього, «Центр підготовки «PATRIOT» займається організацією системи дистанційної освіти із застосуванням своїх навчальних програм для слухачів Національної академії Національної гвардії в Харкові.
«Зараз впроваджується нова для України система дистанційної освіти з онлайн-технологіями. Навчальні відеоматеріали вже готові. «PATRIOT» надавав підготовку в їх складанні і записах. Мається на увазі, що майбутні офіцери Нацгвардії зможуть здобувати знання, використовуючи особистий комп’ютер, за його допомогою проходить атестація з навчальних програм», – розповідає Костянтин Паршин.
Паршин нагадує, що «Центр підготовки «PATRIOT» підготував для Національної гвардії України понад три тисячі фахівців. Серед них сотні інструкторів, учасники нової програми підготовки сержантського складу, сили спеціального призначення.
За матеріалами:
Поділитися новиною