Британський Монетний двір випустив "золоту" криптовалюту


Британський Монетний двір випустив "золоту" криптовалюту

Дорогоцінний метал забезпечує цінність токенів під назвою Royal Mint Gold (RMG). Система функціонує на блокчейні, а 1 RMG еквівалентний 1 граму золота.

Про це пише Сointelegraph.

Вперше Монетний двір Великобританії заявив про плани випустити свою криптовалюта в грудні 2016 року. Таким чином організація збиралася повернути інтерес до дорогоцінних металів.

Володарі криптозолота повинні отримати всі переваги блокчейн-транзакцій, але при цьому будуть впевнені, що їх заощадження мають під собою матеріальну основу і, на відміну від звичайної криптовалюти, не схильні до неконтрольованих змін курсу.

По факту, британці просто дають більш технологічну можливість зберегти свої заощадження з прив’язкою до золота.

Інвестори отримують можливість здійснювати операції з золотом, яке зберігається в сейфах і сховищах Royal Mint, використовуючи цифрову валюту Royal Mint Gold.

Кожна така “монетка” буде прирівнюватися до одного граму золота. Технологія дозволить скоротити витрати на обслуговування і зберігання золота, які неминучі при здійсненні касових операцій з “фізичним” дорогоцінним металом.

Наприклад, сам Британський монетний двір стягує комісію за використання свого золотосховища в розмірі від 0,5% до 1% від середньої вартості активів клієнта на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua