"Драгон Капітал" може закріпити за собою контроль у "Чумаку"


"Драгон Капітал" може закріпити за собою контроль у "Чумаку"

Інвестиційна компанія “Драгон Капітал” через ТОВ “Компанія “Чумак” (Київ) планує набути контроль над ПрАТ “Чумак” (Каховка Херсонської обл.), яким вона з 2008 року володіє спільно зі шведською інвесткомпанією East Capital.

Згідно з оприлюдненою інформаціэю на сайті АМКУ, комітет може дозволити “Драгон Капітал” придбати частку в статутному капіталі підприємства, що забезпечує перевищення 50% голосів в органах управління.

У “Драгон Капітал” заплановану угоду поки що не коментують.

Як повідомлялося, у березні 2008 року “Драгон Капітал” і шведська інвесткомпанія East Capital повідомили про спільне придбання 70% акцій “Чумака” у Ханса Раузінга. Формально власником 100% акцій компанії є кіпрський Chumak Holdings Limited.

У своєму звіті за 2013 рік East Capital повідомив про плани щодо вилучення інвестицій з ПрАТ “Чумак” і девелоперської компанії Cantik Enterprises Ltd (Британські Віргінські о-ви), однак у квітні 2014 року East Capital вирішила зберегти свою частку у ПрАТ “Чумак” і продовжити розвиток цього бізнесу.

Згідно із заявою East Capital, інвесткомпанія вибрала стратегію подальшої підтримки розвитку компанії “Чумак” з використанням фінансових і стратегічних інструментів. Вони заявили, що збираються залишатися власниками доти, доки можуть допомагати в розвитку компанії.

Довідка Finance.ua:

 • ПрАТ “Чумак”, один з найбільших виробників продуктів харчування в Україні, заснована в 1996 році шведськими бізнесменами Карлом Стуреном, Йоханом Боденом і засновником компанії “Тетра Пак” Хансом Раузінгом.
 • Компанія виробляє кетчуп, майонез, соуси, консервовані овочі, томатну пасту, макарони, сік, олію під однойменною торговою маркою.
 • ПрАТ “Чумак” завершило 2016 рік з чистим збитком 167,6 млн грн, що в два рази менше збитку в 2015 році (336,6 млн грн).
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua