У Китаї запустять поїзд, який розвиває швидкість 600 км/год


У Китаї запустять поїзд, який розвиває швидкість 600 км/год

Китайські інженери приступили до розробки високошвидкісного поїзда на магнітній подушці, який буде здатний розвивати швидкість до 600 км/год.

Розробка мала бути завершена до 2020 року, а прототип вагона можуть побудувати вже до кінця нинішнього року, повідомляє ЦТС з посиланням на агентство Сіньхуа.

Як повідомили в компанії CRRC Qingdao Sifang Co., план щодо створення надшвидкісного поїзда на основі технології магнітної левітації був нещодавно затверджений владою Китаю.

Повноцінний поїзд в 2020 році буде протестований на трасі протяжністю 5 кілометрів. У проекті задіяні 15 китайських компаній, вишів та дослідницьких структур.

CRRC анонсує, що новий потяг буде найшвидшим в історії. За його допомогою дорога з Шанхаю в Пекін займе всього 2 години. Для тестування і запуску поїзда потрібно нове дорожнє полотно.

Поїзд на магнітній подушці утримується над полотном дороги, рухається і управляється силою електромагнітного поля. Такий поїзд, на відміну від традиційних поїздів, в процесі руху не торкається поверхні рейки. У цьому випадку єдиною гальмівною силою є аеродинамічний опір.

Першу лінію поїздів на магнітній подушці вже запускають в Пекіні. Її довжина складе 10,2 км, вона з’єднає західні передмістя китайської столиці, Меньтоугоу і Шицзиншань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua