Microsoft повідомила про завершення ери Windows Phone


Microsoft повідомила про завершення ери Windows Phone

Компанія Microsoft більше не буде випускати тестових оновлень для мобільної платформи Windows 10 Mobile.

Менеджер компанії Брендон ЛеБлан підтвердив, що тестова програма Windows 10 Mobile Insider Preview закривається, повідомляє Дело з посиланням на SlashGear.

“Жодних мобільних збірок більше не з’явиться. Ви не побачите, що ми говоримо про стратегію продукту або коментуємо ці речі. Це вже не наша команда”, — написав Брендон ЛеБлан.

Це означає відсутність будь-яких оновлень в майбутньому, що в свою чергу ще на крок наближає операційну систему до повноцінного закриття. При цьому раніше Microsoft вже визнала, що платформа не буде отримувати більше нових функцій.

При цьому підтримка останньої версії Windows 10 Mobile закінчиться 10 грудня 2019 року. Відповідно, розробники продовжать працювати над виправленнями вразливостей, і подібні оновлення можуть виходити. Однак, сама система припинить розвиватися.

Windows 10 Mobile — версія ОС Windows 10, призначена для мобільних пристроїв з діагоналлю екрану до дев’яти дюймів. Після виходу Windows 10 Creators Update розробники заявили про припинення випуску нових пристроїв на Windows 10. Однак, остання версія системи версії 1709 вийшла 5 січня 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua