Huawei перетворить одне з міст Німеччини на «розумний» мегаполіс


Huawei перетворить одне з міст Німеччини на «розумний» мегаполіс

Мерія Дуйсбурга (Німеччина) і компанія Huawei підписали протокол про наміри для спільної роботи над проектом «розумного» міста.

Дуйсбург – місто окружного підпорядкування на заході Німеччини (земля Північний Рейн-Вестфалія), біля Дюссельдорфа. В рамках проекту планується формування інфраструктури смарт-мегаполісу, що зробить повсякденне життя в місті більш комфортним і безпечним.

Зокрема, намічено розширення міської WLAN-мережі з включенням в неї системи громадського транспорту. У сфері освіти акцент буде зроблений на «розумних» класах з Wi-Fi і широкосмуговим доступом в Інтернет.

Крім того, партнери мають намір створити «розумну» систему вуличного освітлення та управління дорожнім рухом, інфраструктурні мережі, а також зручну для жителів систему електронного урядування (eGovernment) на базі хмарних рішень.

Крім цього, Huawei поділиться своїм досвідом у побудові бездротових широкосмугових мереж і використанні технологій 5G, які необхідні для реалізації таких концепцій, як четверта промислова революція (Industry 4.0), безпілотний транспорт і «розумна» логістика.

В цілому, як наголошується, буде сформована комплексна екосистема, до якої увійдуть місцеві і міжнародні підприємства, а також муніципальні органи влади, дослідні інститути та вищі навчальні заклади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua