462
НБУ виділив рефінансування Приватбанку на 2,3 млрд гривень
— Фондовий ринок
Національний банк 10 січня виділив рефінансування Приватбанку на 2,3 млрд гривень.
Про це свідчать дані НБУ. Кредит надано під заставу держоблігацій.
Рефінансування видано на 84 дні під 16,5% річних.
У прес-службі Приватбанку розповіли, що рефінансування видано на програми розвитку кредитування малого та середнього бізнесу, зокрема агрпрограмму – “АгроКУБ”.
“Ми плануємо направити на програму фінансової підтримки українського підприємництва не менше 5 млрд гривень на цей рік”, – повідомили агентству.
Як повідомлялося, 6 листопада 2017 року Київський апеляційний адміністративний суд зобов’язав Приватбанк повернути сім’ї Суркісів 1,05 млрд гривень, 266,2 тис. доларів і 7,8 тис. євро, які були списані в капітал під час націоналізації.
29 листопада Виконавча служба за позовом Суркісів заарештувала рахунки Приватбанку в ряді фінустанов.
Пізніше Приватбанк допустив, що для виплати коштів сім’ї Суркісів знадобиться залучення рефінансування у НБУ на 1 млрд гривень.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
Також за темою
Китайська компанія придбала 29% акцій Puma за 1,8 мільярда доларів
Daihatsu Mira перевтілюється у «сплячу ракету» з каркасом безпеки
Apple випустила важливе оновлення iOS 12.5.8 для старих iPhone
Засновник Dragon Capital продав міноритарну частку в «Українській правді» нідерландському фонду Pluralis
Фонд держмайна продав селекційно-генетичний центр майже за 87 мільйонів гривень
Дохід OpenAI збільшився в 10 разів з моменту запуску ChatGPT у 2023 році
