Прибуток IBM за рік впав вдвічі


Прибуток IBM за рік впав вдвічі

За підсумками 2017 року прибуток корпорації IBM скоротився більш ніж у два рази, склавши 5,75 млрд доларів. На фінансові результати компанії вплинула податкова реформа в США.
Чистий прибуток американської високотехнологічної корпорації International Business Machines Corp. (IBM) за підсумками минулого року скоротився в 2,1 разу в річному вираженні, склавши 5,75 млрд доларів. Про це повідомили в компанії, пише Прайм.

Як зазначається, прибуток на акцію у звітному періоді склала 6,14 долара проти 12,38 долара роком раніше. Виручка IBM за рік склала 79,139 мільярда доларів, скоротившись на 1%.

Чистий збиток IBM в четвертому кварталі зафіксовано на рівні 1,054 мільярда доларів проти прибутку в 4,501 мільярда доларів роком раніше. Збиток на акцію склав 1,14 долара проти прибутку в 4,72 долара за аналогічний період 2016 року. Виручка IBM у звітному періоді збільшилася на 3,55%, склавши 22,543 мільярда доларів. При цьому виручка компанії від хмарних платформ та технологічних послуг знизилася на 1,2% – до 9,198 мільярда доларів.

На фінансові результати компанії вплинуло ухвалення податкової реформи в США в грудні 2017 року, – одноразова виплата IBM склала 5,5 мільярда доларів, що зазначено в релізі.

“За останні кілька років ми активно інвестували в технології і наших співробітників, щоб змінити позиціонування IBM на ринку”, – наводяться в релізі слова старшого віце-президента і головного фінансового директора компанії Джеймса Кавано (James Kavanaugh). За його словами, в 2018 році IBM буде зміцнювати свої лідируючі позиції в хмарних технологіях, сфері безпеки і технології блокчейн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування