Власників гаджетів Apple попередили про нову фішингову атаку


Власників гаджетів Apple попередили про нову фішингову атаку

Користувачі гаджетів, вироблених американською компанією Apple, можуть стати жертвами нової фішингової атаки, повідомив розробник антивірусного програмного забезпечення ESET.

Як стало відомо експертам компанії ESET, мова йде про подвійну розсилк:у спочатку Ви можете отримувати лист про неіснуючу покупк учерез офіційний магазин App Store, де у вкладенні до листа додається квитанція про оплату, в якій міститься фішингове посилання на шкідливий сайт.

Одержувачам листа пропонується перейти по посиланню, якщо виникли проблеми із замовленням в магазині. Після цього одержувачу розсилки пропонується ввести свій Apple ID, а також пароль від нього, реквізити банківської картки, за допомогою якої здійснюються покупки в додатку.

У разі, якщо користувач виконує дії, зазначені в першому повідомленні, то на його поштову адресу приходить другий лист, що містить посилання на той же сайт. Тепер користувачеві пропонується підтвердити введені раніше дані.

Експерти ESET просять користувачів ігнорувати такі листи і повідомлення і не переходити за посиланнями, що містяться в схожих листах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua