UKRSIBBANK підтримав видання п’єси "Розбитий глек" Гайнріха фон Кляйста


UKRSIBBANK підтримав видання п’єси "Розбитий глек" Гайнріха фон Кляйста

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав перше в Україні видання п’єси німецького драматурга Гайнріха фон Кляйста (1777 – 1811) “Розбитий глек”. Книгу у перекладі класика української літератури Юрія Андруховича видало провідне українське видавництво “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”.

Ця філософська комедія–притча, своєрідна любовно–детективна колізія з виром інтриг, де головний герой, суддя, опинився у незвичній ситуації і змушений вести процес сам проти себе, стала відкриттям культурного простору.

Уперше п’єса була перекладена 1903 році Іваном Франком, який дуже шанував творчість Клейста. В його версії вона називалася “Розбитий дзбанок”. У 1905 році Львівський театр представив п’єсу публіці, але вона не мала успіху. На жаль, рукопис перекладу не зберігся. З того часу цей твір був фактично забутим.

Нагадаємо, що у листопаді UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав прем’єру постанови вистави “Розбитий глек” у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, де головну роль зіграв народний артист України Остап Ступка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Рекламний ринок Світ
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua