Компанія Blocks показала модульний смарт-годинник з Alexa


Компанія Blocks показала модульний смарт-годинник з Alexa

Функціонал годинника Blocks залежить від ремінців, які користувач вибирає для нього. Годинник здатний вимірювати пульс, стежити за працездатністю і виконувати інші функції стандартних розумних годинників. Тепер до них додалося голосове управління через помічника Amazon Alexa. Нову модель компанія представила на CES, пише VentureBeat.

Як і в будь-якому модульному девайсі, основною перевагою повинна стати можливість докуповувати можливості для годинника в залежності від звичок і темпу життя власника. Якщо годинник потрібен тільки для повідомлень зі смартфона, навіщо пульсометр. Минув час і користувач почав займатися бігом – купує окремий блок для ремінця. В результаті годинник завжди підлаштовуються під особливості життя власника, а розробники можуть випускати різні нові блоки, коли технології будуть удосконалюватися.

На сьогоднішній день розроблені блоки включають в себе вимір температури, вологості, висоти. Є блок з невеликим ліхтариком, який може служити також індикатором повідомлень. Можна доповнити годинник спеціальною розумною кнопкою, яка спростить взаємодію з ними, дозволивши швидше викликати і використовувати додатки і функції годинника. Така концепція зручна і для розробників ПЗ. Вони створюють додатки під кожен конкретний блок і можуть зробити його кориснішим і ефективнішим.

Крім згаданих вище блоків, є блоки з підтримкою GPS і ГЛОНАСС, оптичні датчики пульсу, що дозволяють отримувати більше інформації під час тренувань. Кількість блоків обмежена лише фантазією розробників. Годинник можна навчити працювати з NFC і оплачувати ним покупки. Є концепція блоку, що вимірює чистоту повітря або ультрафіолетове випромінювання. У лютому сторонні розробники отримають доступ до фірмового магазину додатків для блоків, що має розширити можливості годинника.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua