Криптовалюти можуть частково замінити гроші - Goldman Sachs


Криптовалюти можуть частково замінити гроші - Goldman Sachs

Криптовалюти можуть стати формою реальних грошей в країнах, що розвиваються.

Так вважають аналітики Goldman Sachs Group, передає Bloomberg.

На їхню думку, біткойн може бути корисний в регіонах, де уряди накладають суворі правила використання традиційних валют з інших країн.

“В останні десятиліття американський долар служив своїй меті відносно добре. Однак для тих країн і сегментів фінансової системи, де традиційні грошові послуги недостатньо розвинені, криптовалюти можуть стати “життєздатною альтернативою”, – відзначають аналітики Goldman Sachs Зак Пандл і Чарльз Хіммельберг.

Однак, якщо криптовалюти матимуть широке поширення, інвесторам не варто розраховувати на астрономічні доходи, подібні до тих, які нещодавно привернули безпрецедентну увагу до цього ринку.

“Наша робоча гіпотеза полягає в тому, що довгострокові доходи від криптовалюти повинні зрівнятися (або бути трохи нижчими) зі зростанням світового реального обсягу виробництва – показником з темпами зростання в кілька відсотків. Таким чином, криптовалюти слід розглядати як активи з низькою/нульовою прибутковістю або захисні активи, подібні до золота або деяких інших металів”, – йдеться в звіті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua