Радабанк продовжує співпрацювати з найкращими ВНЗ країни!


Радабанк продовжує співпрацювати з найкращими ВНЗ країни!

Сьогодні, 10.01.2018, в банку відбулася зустріч Голови Ревізійної комісії Городницького Ігоря Зіновійовича з Завідуючою кафедри «Грошового обігу і банківської справи» Дніпровського Університету митної справи та фінансів, доктором економічних наук Заруцькою Оленою Павлівною.

У ході зустрічі було досягнуто домовленостей про співпрацю, наданні допомоги в підготовці фахівців фінансових напрямків, проведенні відкритих лекцій та практичних занять на території Університету. А також РАДАБАНК відкрив свої двері для проходження практики та майбутнього стажування молодих фахівців. Заняття проведуть найкращі професіонали РАДАБАНК – практикуючі банкіри з багаторічним досвідом у фінансовій сфері. Крім усього перерахованого вище, студенти Університету отримають чудову можливість відвідати унікальну виставку монет і банкнот «Історія грошового обігу на території України», яка знаходиться на території РАДАБАНК і підкріплюється пізнавальною лекцією від Акціонера банку – Городницького Ігоря Зіновійовича.

РАДАБАНК радий привітати молодих фахівців і запропонувати відкриті вакансії для випускників економічних спеціальностей, а також забезпечити підтримку й навчання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Радабанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua