Економічна контррозвідка залишиться за СБУ - Грицак


Економічна контррозвідка залишиться за СБУ - Грицак

Глава Служби безпеки України Василь Грицак упевнений, що при запуску роботи Національного бюро фінансової безпеки функції економічної контррозвідки залишаться у спецслужби.

“У разі прийняття закону і створення цього органу (Нацбюро фінансової безпеки – ІФ), звичайно, якась частина повноважень перейде до них. Але я переконаний, що за Службою безпеки залишаться питання захисту об’єктів критичної інфраструктури, тобто – економічна контррозвідка”, – сказав В.Грицак в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, вже зараз СБУ максимально відходить від документування економічних злочинів як таких, оскільки цим займаються інші державні органи.

“Ми цікавимося питаннями, пов’язаними, наприклад, з тим, в якому стані дамба Київської ГЕС, якої якості і звідки завозяться ТВЕЛи для атомних електростанцій, – це те, чим має займатися економічна контррозвідка”, – пояснив В.Грицак.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування