У Росії з'явилися монети з Вінні-Пухом (фото)


У Росії з'явилися монети з Вінні-Пухом (фото)

У РФ 28 грудня в обіг надійшли пам’ятні монети із зображенням персонажів мультфільмів. Це монети номіналом в 25 і 3 російські рублі, зроблені зі срібла і недорогоцінних металів.

Честі красуватися на монетах удостоїлися герої двох мультфільмів. По-перше, Вінні-Пух і П’ятачок. А по-друге три богатирі – Ілля Муромець, Добриня Микитич та Альоша Поповича.

Монети в 25 рублів випустили в двох варіантах – звичайному і кольоровому. Тираж звичайних монет – 450 тисяч, а кольорових – 50 тисяч штук. А трирублевих монет з персонажами ще менше – 3 тисячі.

Крім того, Банк Росії випустив дві срібні пам’ятні монети номіналом 3 рублі – “Жар-птиця” і “Царівна-жаба”. Тираж кожної з них – 5 тис. штук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НБУ випустив монету на честь тріумфу українських паралімпійців. Прототипом зображення на монеті став чемпіон Паралімпійських ігор-2016 з настільного тенісу Віктор Дідух. Монета присвячена перемозі українських паралімпійців на XV літніх Паралімпійських іграх, які відбулися у вересні минулого року в Ріо-де-Жанейро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua