Податок на розкіш: власники дорогих авто сплатили понад 200 мільйонів податку


Податок на розкіш: власники дорогих авто сплатили понад 200 мільйонів податку

Найчастіше фізичні особи сплачували транспортний податок за автомобілі таких марок, як Mercedes-benz, BMW, Lexus, Audi, Land Rover Range Rover. Платники податків у січні-листопаді сплатили до місцевих бюджетів 226,2 млн грн транспортного податку на “розкішні авто”, який був введений в 2015 році.

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС).

Згідно з повідомленням, за вказаний період до місцевих бюджетів надійшло понад 121,4 млн грн транспортного податку від фізичних осіб та 104,8 млн грн податку від юридичних осіб. За даними ДФС, в поточному році власниками легкових автомобілів – об’єктів оподаткування є 7131 людина. В їх власності знаходилося 7494 об’єктів оподаткування. Найчастіше фізичні особи сплачували транспортний податок за автомобілі таких марок, як Mercedes-benz, BMW, Lexus, Audi, Landroverrangerover.

На даний момент в Україні діє щорічний транспортний податок у розмірі 25 тис. грн на “розкішні авто” з об’ємом двигуна більше 3 л і віком не більше 5 років. Даний податок був введений у рамках законодавчих змін до Податкового кодексу, прийнятих парламентом в кінці 2014 року, які набули чинності з 1 січня 2015 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua