0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Департамент Корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group очолив Ханс Брук


Департамент Корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group очолив Ханс Брук

У грудні 2017 року Департамент Корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group очолив Ханс Брук.

Ханс Брук розпочав банківську кар’єру у 1987 році у Royal Bank Канади у Брюсселі одразу ж після отримання економічної освіти в університеті Левену у Бельгії. Обіймав керівні посади у ING Bank у Чехії та Україні. У 2003 році Ханс Брук приєднався до Fortis Bank у Бельгії, де відповідав за розвиток комерційного банку Fortis Bank у Швейцарії, Австрії, Чехії та Угорщині. 2005 року повернувся до Праги як генеральний директор Fortis Bank Чехія. І вже після інтеграції Fortis Bank та BNP Paribas став головою BNP Paribas Чехії та Словаччини. А з 2012 року головою штаб-квартири BNP Paribas у Болгарії, також керував BNP Paribas Personal Finance Bulgaria та BNP Paribas Cardif Bulgaria.

“Я радий приєднатися до UKRSIBBANK. Це універсальний банк, який посідає вагоме місце не лише на локальному ринку, а й є важливим для загальноринкової та корпоративної політики International Retail Banking BNP Paribas Group”, – повідомив голова корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Ханс Брук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси Світ
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
В Контексті Finance.ua
Опитування