Найдивніші в світі закони про дорожній рух — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Найдивніші в світі закони про дорожній рух

Світ
3026
Американське видання Fox News опублікувало рейтинг найдивніших законів про дорожній рух, які діють у різних країнах світу. Десятка найбільш безглуздих вимог до водіїв, за версією журналістів з США, виглядає таким чином.
1. Заборонено водити автомобіль з зав’язаними очима. Такий закон діє в штаті Алабама. Здавалося б, тримати очі відкритими при керуванні авто – це питання здорового глузду. Але, очевидно, не для жителів Алабами. Тому влада штату вирішила зафіксувати цю вимогу на законодавчому рівні.
2. Заборонено керувати автомобілем топлес. Закон діє в Таїланді. Очевидно, тайців медом не годуй, а дай покерувати машиною з голим торсом.
3. Водій зобов’язаний перевірити, чи не ховаються діти під автомобілем перед тим, як почати рух. Закон діє в Данії. Таким чином влада країни намагається убезпечити всіх, хто може поміститися під авто.
4. Водія можуть оштрафувати за брудний автомобіль. Закон діє в Росії. Причому поліцейський має право сам вирішувати, що означає «брудний автомобіль». Хоча саме по собі це поняття відносне.
5. У Манілі заборонено їздити на автомобілі по понеділках, якщо його реєстраційний номер закінчується на одиницю або двійку. Таким чином влада Філіппін намагається боротися з пробками.
6. У Денвері, штат Колорадо, заборонено водити чорний автомобіль по понеділках. Тут навіть самі американці не змогли пояснити логіку заборони. Очевидно, закон діє ще з гангстерських часів.
7. Величезний штраф за витік бензину на автобані передбачено в Німеччині.
8. У Сан-Франциско не можна витирати автомобіль старою нижньою білизною. Так, в цьому американському місті вас можуть оштрафувати за це. Правда, цей закон діє тільки для автомийок. Свій особистий автомобіль можна мити навіть бабусиними панталонами.
9. Кожен автомобіль повинен мати двірники. Такий закон діє в Люксембурзі. Двірники повинні бути навіть у антикварних автомобілів, у яких немає лобового скла.
10. Фари повинні бути включені 24 години сім днів на тиждень, якщо ви виїхали на дорогу. Такий закон діє в країнах Скандинавії. І не важливо, який час доби за вікном.
За матеріалами:
CarDiagram
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас