Американці витрачають $16 млрд на рік на непотрібні подарунки


Американці витрачають $16 млрд на рік на непотрібні подарунки

Кожен американець отримує мінімум один абсолютно непотрібний подарунок на рік, причому середня вартість таких подарунків становить $49,5, показують результати опитування, проведеного компанією Pureprofile.

Таким чином, щорічно громадяни США витрачають загалом $16 млрд на речі, які потім припадають пилом на полицях або опиняються у кошику для сміття.

Майже чверть опитаних сказали, що найгірші подарунки їм дарують друзі, і лише 5% поскаржилися на непотрібні подарунки з боку начальства. При цьому 7% респондентів зізналися, що самі дарували подарунки рідним і близьким, знаючи, що вони їм не сподобаються.

Найчастіше люди помиляються з вибором одягу та аксесуарів – 46% опитаних назвали їх серед найбільш непотрібних речей, отриманих на свята. Далі йдуть домашнє начиння, косметика і парфуми.

Цікаво, що найбільш безпрограшною категорією подарунків виявилася музика – лише 3% респондентів вказали, що їм не сподобався подарунок з цієї сфери.

Щоб уникнути дарування абсолютно непотрібних речей, аналітики видання Moneyish.com радять дарувати подарункові картки (власник використовує їх для купівлі дійсно потрібних речей, а ще їх можна легко передарувати) і складати списки бажаних подарунків, з якими можуть ознайомитися всі бажаючі. Крім того, непотрібну річ можна продати на одному з численних сайтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування