Ілон Маск обіцяє випустити пікап Tesla «одразу після» кросовера Model Y (фото)


Ілон Маск обіцяє випустити пікап Tesla «одразу після» кросовера Model Y (фото)

Ще в листопаді, коли був представлений Tesla Semi, виробник показував попередні ескізи цієї електричної вантажівки, серед яких можна побачити те, що дуже схоже на відомий за чутками електричний пікап. І ось зараз Ілон Маск звичним способом – через Twitter – «анонсував випуск такого автомобіля в майбутньому. Кажучи більш конкретно, пікап Tesla вийде відразу після компактного кросовера Model Y, який, як нам вже відомо, буде мати багато спільного з нинішньою Model 3 і вийде в 2019 році.

Відповідаючи на запитання одного з більш ніж 17 млн своїх підписників, Маск сказав:

«Я обіцяю, що ми зробимо пікап відразу після Model Y. Вже майже п’ять років я тримаю в голові основні елементи дизайну і конструкції. І я страшенно хочу його зробити».

В іншому твіті Маск зазначив, що за розміром пікап Tesla буде відповідати знаменитому Ford F-150, а то й трохи більше. Тобто, це буде повнорозмірний пікап.

З урахуванням усього цього, логічно припустити, що раніше кінця 2019 року пікап Tesla ми не побачимо, та й Маск неодноразово вже робив подібні заяви, а потім, «повертаючись до суворої реальності», або зсував часові рамки, або зовсім відмовлявся від початкових планів. Так що сприймати подібні висловлювання завжди варто з «холодною» головою.

Про модель Model Y інформації наразі теж не так вже й багато. Відомо, що вона успадкує безліч компонентів у нещодавно випущеної Model 3, а також отримає одну з головних відмінних особливостей Model X – задні підйомні двері, іменовані «крилами сокола». Tesla розраховує налагодити випуск Model Y в 2019 році. Раніше Маск показував тизер-зображення Tesla Model Y, що демонструє автомобіль без бічних дзеркал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування