Uber продає збитковий підрозділ у сфері лізингу автомобілів


Uber продає збитковий підрозділ у сфері лізингу автомобілів

Uber Technologies Inc. продає підрозділ автомобільного лізингу в США (Xchange Leasing) американському стартапу Fair.com, яка володіє сервісом підбору автомобілів в оренду, пише газета The Wall Street Journal з посиланням на поінформовані джерела.

Uber шукала покупця для Xchange Leasing з літа цього року, коли компанія виявила, що збитки підрозділу істотно вищі, ніж передбачалося.

Оцінки Uber показали, що реальні втрати в розрахунку на кожен автомобіль в американському лізинговому підрозділі становлять близько $9 тис., що відповідає приблизно половині вартості машини. Раніше Xchange Leasing оцінювало ці втрати лише в $500 в розрахунку на автомобіль.

У вересні Uber оголосила про намір згорнути ці операції, у результаті чого 500 співробітників Xchange Leasing залишилися б без роботи. В цей же час Uber почала шукати покупця для лізингового підрозділу.

Джерелу WSJ не відомо, яку суму Fair.com заплатить за придбані у Uber операції.

В документі, який потрапив у розпорядження газети, йдеться, що чиста балансова вартість понад 30 тис. автомобілів, якими володіє підрозділ, становить близько $400 млн.

Сервіс Fair.com заснований у минулому році в Санта-Моніці, здійснює підбір автомобілів в залежності від суми, яку клієнт готовий щомісяця платити за оренду. Стартап в цілому вже залучив фінансування в розмірі $85 млн, а також розмістив облігації на $1 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування