Суд відстрочив на 8 років повернення кредитів ПриватБанку


Суд відстрочив на 8 років повернення кредитів ПриватБанку

Господарський суд Києва на вісім років відстрочив боржникам сплату більш ніж 9 млрд грн кредиту в “ПриватБанку”.

Про це йдеться в рішенні суду у справі N910/18117/17 від 19 грудня.

Згідно з документом, суд задовольнив позови трьох компаній-боржників.

За позовом фірми “Пром Гарант Плюс” суд визнав недійсною додаткову угоду з ПриватБанком від 28 листопада до кредитного договору, якою строком повернення кредиту в сумі 4,55 млрд грн значилося 15 жовтня 2017 року з можливістю продовження, у той час як в самому договорі була вказана дата повернення кредитних коштів – 25 жовтня 2025 року.

Читайте також: Невідомі повторно подали фіктивні позови від імені ПриватБанку

У вересні ПриватБанк повідомив цій компанії про розірвання кредитного договору у зв’язку з несвоєчасною сплатою відсотків і вимагає дострокового повернення кредиту в повному обсязі. Вивчивши статут товариства, суд дійшов висновку, що додаткова угода є недійсною, оскільки, підписуючи її, директор перевищив повноваження, а рішення про додаткову угоду не було узгоджено із загальними зборами акціонерів.

З аналогічних причин суд визнав недійсними угоди з компаніями “Брайтон” (у кредитному договорі строк погашення кредиту на 4,1 млрд грн було визначено 24 жовтня 2024 року, а в угоді – 28 жовтня 2017 року) і “Коуч Прайм” (у кредитному договорі строком погашення позики на 700 млн грн було визначено 20 жовтня 2026 року, а в угоді – 20 жовтня 2017 року).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування