НБУ повернув Ярославському документи на купівлю Промінвестбанку


НБУ повернув Ярославському документи на купівлю Промінвестбанку

Національний банк України повернув бізнесмену Олександру Ярославському для доопрацювання пакет документів, який був поданий для купівлі Промінвестбанку.

Про це повідомила прес-служба НБУ.

22 грудня Національний банк, керуючись другим абзацом 7 пункту 1 глави I розділу Положення про порядок реєстрації та ліцензування, повернув Ярославському пакет документів на доопрацювання в зв’язку з його некомплектністю.

Ярославський подав 8 грудня пакет документів для узгодження опосередкованого придбання істотної участі в Промінвестбанку в розмірі 99,7151% його статутного капіталу.

“Якщо необхідні документи будуть підготовлені, інвестор має право вдруге подати пакет документів для узгодження опосередкованого придбання істотної участі. Національний банк не обмежує кількість поданих пакетів документів для погодження набуття істотної участі”, – повідомив НБУ.

Зараз Національний банк не отримував від інших інвесторів пакетів документів щодо купівлі Промінвестбанку.

Як повідомила пізніше заступник глави НБУ Катерина Рожкова, даний пакет не містить попередньої угоди з власником банку – російським Внєшекономбанком, в зв’язку з чим буде повернуто для доопрацювання.

Довідка Finance.ua:

  • 8 грудня Ярославський подав пакет документів в НБУ на купівлю банку.
  • Промінвестбанк заснований в 1992 році і контролюється російським Внєшекономбанком. У березні РНБО ввела санкції проти банків з російським держкапіталом.
  • За даними НБУ, на 1 жовтня за розміром активів банк займав 13-е місце (22,4 млрд гривень) серед 88 діючих банків.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Промінвестбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування