Китай планує запустити масове виробництво домашніх роботів


Китай планує запустити масове виробництво домашніх роботів

Масове виробництво і використання роботів для домашнього господарства, а також випуск зразків роботів для лікування, реабілітації та допомоги людям похилого віку і людям з обмеженими можливостями має бути налагоджено до 2020 року.

Про це пише “Інтерфакс-Україна” з посиланням на повідомлення міністерства промисловості і інформатизації Китаю.

Відомство буде робити активні зусилля для досягнення важливих проривів у розвитку ключових технологій штучного інтелекту, при цьому особлива увага приділятиметься розробкам домашніх роботів, повідомляє агентство “Сіньхуа”.

У сфері виробництва домашніх роботів увага буде зосереджена на таких важливих технологіях, як інтерактивність, інтелектуальні операції, взаємодія декількох роботів, а також на підвищенні інтелектуального рівня роботів, створених для прибирання, допомоги літнім людям, реабілітації хворих, допомоги людям з обмеженими можливостями, навчання дітей.

Одночасно з цим планується просувати інтегроване застосування “розумної” продукції в області промисловості, охорони здоров’я, транспорту, сільського господарства і в інших сферах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування