Біткойн-фонд приніс прибуток в 25 000%


Біткойн-фонд приніс прибуток в 25 000%

Американський хедж-фонд Pantera Bitcoin Fund приніс своїм інвесторам 25 000% прибутку, причому більшу частину коштів вдалося заробити в 2017 році на хвилі колосального зростання курсу біткойна. Pantera Bitcoin можна вважати зразком далекоглядності – з моменту своєї появи в 2013 році фонд скуповував і збирав біткойни. Правда, в останні дні курс криптовалюти помітно просів.

У доларовому еквіваленті прибуток Pantera Bitcoin Fund за чотири роки склав $2,1 млрд. Як зазначає New York Times, хедж-фонду не довелося докладати багато зусиль. Підприємство планомірно купувало біткойни, а ті росли в ціні.

Цифра 25 000% здається феноменальною, особливо якщо врахувати, що торік найуспішніший хедж-фонд в світі приніс своїм інвесторам 148%. З урахуванням заяви Pantera Bitcoin, з 2013 року в річному численні фонд приносив інвесторам 250% річних.

Компанія зробила свою заяву ще до того, як біткойн подолав історичний максимум в $20 000, а потім обвалився на третину. За даними NYT, свої розрахунки фонд представив в той період, коли криптовалюта коштувала $15 500. Пізніше біткойн опускався до $12 000, а потім знову піднявся в ціні вище $14 000.

Засновник Pantera Bitcoin, а в минулому співробітник Goldman Sachs Ден Морхед визнає, що створювати криптовалютний хедж-фонд в 2013 році було непросто. Тоді біткойн вважався маргінальною розробкою, операції з якою проводили тільки онлайн-майданчики з торгівлі наркотиками.

«Найважче було просто на це зважитися, тому що всі вважали ідею божевільною», – розповів Морхед.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування