Президент може підписати закон про медреформу в останній тиждень року – Гройсман


Президент може підписати закон про медреформу в останній тиждень року – Гройсман

Президент України Петро Порошенко може підписати закон про медичну реформу в останній тиждень року, вважає прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Я думаю, що на наступному тижні президент підпише закон про медреформу і ми перейдемо до його реалізації”, – сказав він на прес-конференції в Києві в п’ятницю.

При цьому прем’єр зазначив, що реалізація медреформи “не буде простою”.

“Я постійно аналізую: ніхто не хотів братися за цю історію, всі думали, що нехай буде як буде, ніхто не хотів у суть системи вникати. Ми вникли, і побачили, що це серйозна законсервована система, її потрібно оновлювати”, – сказав він.

“Я б рекомендував всім долучатися до створення нової системи охорони здоров’я, а не піддавати реформу постійній шаленій критиці”, – підкреслив прем’єр-міністр.

Він також зазначив, що реформа розроблялася Міністерством охорони здоров’я, урядом і народними депутатами, тому статус Уляни Супрун як “виконуючого обов’язки міністра” не буде перешкодою для реалізації реформи.

“Вона (У. Супрун – ред.) громадянка України, у неї є український паспорт, вона працює в уряді та виконує обов’язки міністра охорони здоров’я. Реформа напрацьована командою міністерства, урядовою командою, народними депутатами. Це така колективна робота. Важливо, щоб її почали реалізовувати”, – сказав В. Гройсман.

Прем’єр-міністр висловив свою підтримку медичній реформі.

“Я всіляко підтримую і допомагаю (медреформі – ред.), я доклав багато зусиль, щоб ця реформа була ухвалена парламентом. Це рішення, яке додає роботи і додає відповідальності”, – сказав він.

В. Гройсман зазначив, що потрібно створити систему охорони здоров’я, “яка дасть можливість, якщо потрібно, звертатися до лікаря, щоб отримати початкову якісну медичну допомогу, і щоб лікар отримав нормальну заробітну плату”.

“Зміна самої системи фінансування – це потужний антикорупційний крок”, – підкреслив прем’єр-міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування